Tele2 avab suurema osa esindustest

Oleme jälginud tähelepanelikult riigis toimuvat – riiklikud numbrid näitavad, et koroonaviirusesse haigestumine on Eestis juba mõnda aega langustrendis ja saame hakata sammhaaval tavapärasema elurütmi juurde naasma.

Tele2 avab suurema osa esindustest

Sellest tulenevalt otsustasime, et kõiki ettevaatusabinõusid silmas pidades taasavame järk-järgult oma esindused.

Esmaspäevast, 4. maist avasime suurema osa esindustest. Esialgu on esindused avatud lühendatud tööajaga. Praegu jäävad suletuks Narva Astri, Viru keskuse, Võru ja Kuressaare esindused. Jälgime olukorda ja otsustame jooksvalt, millal saame ka need esindused avada.

Teeme omalt poolt kõik selleks, et kaitsta oma töötajate ja klientide tervist. Seepärast on äärmiselt oluline, et me kõik järgiksime kehtivaid reegleid ja soovitusi.

Oleme võtnud kasutusele ka täiendavad abinõud – paigaldanud esindustesse kaitseklaasid, andnud teenindajatele maskid ja kindad ning varustanud esindused desinfitseerimisvahenditega.

Järgime reeglit, et esinduse müügipinnal pole korraga rohkem kui kaks töötajat ning paneme klientidele südamele, et esinduses võib viibida korraga vaid üks külastaja. Seda ikka selleks, et tagada kõigi heaolu ja ohutus.

Tele2

Sinu reaktsioon artiklile?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0