Rõõmu lugu

Toidulisandite sari RÕÕM on välja töötatud koostöös Eesti apteekritega, kes aitasid toodetesse põimida oma tööelu jooksul omandatud teadmised ja kogemused, Eesti inimestelt saadud tagasiside ja soovid, uuenduslikud ideed ning vanad head teada-tuntud toimeainete kombinatsioonid.

Rõõmu lugu

Võtsime arvesse Tervise Arengu Instituudi Eesti rahvastiku faktilisest toitumisuuringust saadud tulemused ning kohandasime RÕÕMu toidulisandite retseptid just selliselt, et Eesti inimene saaks toidust saamata jäänud vitamiinide ja mineraalainete osakaalu kätte RÕÕMust. Lisaks sai toodete koostiste väljatöötamisel arvesse võetud Põhjamaade toitumissoovitusi.

Mõtlesime nii sisemisele kui välisele RÕÕMule …

RÕÕMu toodete pakendid kannavad endas modernset rahvuslikku sümboolikat. Illustratsioonidelt võib leida nii muistseid kui mütoloogilisi tegelasi ning lisaks on kõikidel pakenditel kirjas tooteid iseloomustavad muistses võtmes lood ehk moodsad muistendid.

Millised tooted leiad RÕÕMu sarjast?

Uue brändi alt leiad toidulisandeid südamele, liigestele, närvisüsteemile, silmadele, une heaks ning veel mitmeid teisi vitamiinide ja mineraalainete komplekse.

Kellele sobivad?

Tootesari on mõeldud noorukitele, täiskasvanutele ning eakatele.. Hetkel puuduvad tooted lastele, kuid tulevikus mõtleme tooteid luues kindlasti ka pere noorimatele.

Toidulisandite loomisel on arvestatud, et need ei sisaldaks kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, säilitusaineid, magusaineid, suhkrut, nisu ega geneetiliselt muundatud koostisosi. Enamus toodetest on gluteenivabad ning sobilikud kasutamiseks vegetaarlastele.

Rõõmuvitamiinid

Sinu reaktsioon artiklile?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0